Малки крачки в „Походът на книгите“
ЧЕТЕНЕТО ДНЕС - ВДЪХНОВЕНИЕ ЗА УТРЕ!“
Малки крачки в „Походът на книгите“ 



Днес децата от втора група „Бон-Бон“ се потопиха в магията на приказките! Те гостуваха в Община Трявна. 

Техен любезен домакин беше г-жа Златка Цанева – председател на Общински съвет. Тя прочете на децата вълнуващата приказка „Агънцето, което ходи на училище“. 



Малчуганите слушаха с притаен дъх и научиха колко е важно знанието.

Като жест на благодарност, малките творци подариха на г-жа Цанева специално подготвена от тях рисунка, изпълнена с много цвят и усмивки. 



Благодарим за топлото посрещане на г-жа Златка Цанева и за споделения миг доброта!







